fbpx

Uwolnij swoją głowę

Zapisz się na najbliższe warsztaty

Oto kompletny instruktaż malowania żywicą, w którym za pomocą przejrzystych video-tutoriali poprowadzę Cię przez świat sztuki.

Uwolnij swoją głowę
Zapoznaj się z tym, co mogę Ci zaoferować!

Bez zbędnego gadania

Co obejmują warsztaty online?

Warsztaty to kompletny instruktaż malowania żywicą. Wszytko jest przedstawione w postaci przejrzystych filmów, które poprowadzą Cię krok po kroku. Staram się by materiał był prosty i zrozumiały, bez zbędnego gadania. Same potrzebne informacje!

Istotne dla mnie jest by to była kompleksowa wiedza, jak zrozumieć pracę żywicy, jak ją kontrolować. Dzięki temu stworzysz to co masz w głowie, wyrazisz swoje pomysły zamiast powielać poradniki. Zaczniesz malować!

Czego się nauczę?

To bardzo kompleksowy kurs, który możesz przejść bez żadnego doświadczenia. Dzięki warsztatom nauczysz się jak namalować swoje pierwsze obrazy! Dodatkowo dowiesz się wszystkiego o żywicy, pigmentach, podkładach. Poznasz 3 różne techniki rozprowadzania żywicy, dzięki czemu łatwiej Ci będzie wyrazić siebie w swojej twórczości. Przedstawię Ci także jakich błędów unikać oraz na co szczególnie zwracać uwagę.

Po zakończonym kursie będziesz wiedzieć jak posługiwać się żywicą, jak zapanować nad wzorem, by obraz nie był dziełem przypadku. Opowiem Ci o tym wszystkim w prosty i zrozumiały sposób, na przykładach. Malowanie żywicą nigdy nie było łatwiejsze!

Jak wygląda kurs?

Ucz się
Ucz się

posługiwania się żywicą na wiele sposobów, doboru odpowiednich materiałów oraz podstawowych technik malowania

Twórz
Twórz

zachwycające obrazy namalowane żywicą epoksydową i dowiedz się jak unikać popularnych błedów początkującego

Pytaj
Pytaj

każdy kursant otrzymuje moje pełne wsparcie oraz odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości oraz dostęp zamkniętej grupy na facebooku

Dołącz do ponad 400 nowych artystów

którzy od tego kursu rozpoczęli swoją przygodę ze sztuką

Uczestniczyłam na warsztatach w Katowicach, fajna atmosfera, miło spędzony czas, Pan Paweł jako prowadzący spisał się super, wiedza przekazana przekazana szybko i konkretnie a zajęcia praktyczne to sama przyjemność , dostaliśmy materiały i pod czujnym okiem próbowaliśmy własnych sił w tym jakże cudownym procederze ???? polecam wszystkim!
Katarzyna G.
Nigdy wcześniej nie miałam styczności z żywicą, ale stwierdziłam - czemu nie? I tak odkryłam nowy sposób na kreatywne spędzanie czasu, który przynosi przepiękne rezultaty. ❤ Polecam serdecznie warsztaty Pawła zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym.
Natalia G.
Moja pierwsza stycznosc z zywica byla na warsztatach w Krakowie.. Musze przyznac,ze nie jest to takie łatwe niz myslalam...Zeby stworzyc cos naprawde fajnego potrzeba cwiczen .Goraco polecam warsztaty zeby nabyć wiedzy co do zywicy i technik malowania. Atmosfera bardzo fajna jak i podejscie Pawla do uczestników. Pozdrawiam????
Izabela S.
Cześć moja historia związana z żywicą wyglądała tak że dostałem voucher od mojeg syna Kamila który wieży w moją duszę artystyczną i tak znalazłem się na warsztach u Pawła we Wrocławiu po tym szkoleniu mam wybuch pomysłów i dotarło do mnie że to jest to,tak że Pawle dzięki za wszczepienie mi tej formy sztuki. Pozdrawiam wszystkich z warsztatów ????????????
Robert R.

Kim jestem

Jestem 30-letnim grafikiem. Po 4 latach pracy w jednej z warszawskich korporacji, zdecydowałem się na pójście za pasją. Maluję obrazy żywicą! Spełniam się w tworzeniu, w wymyślaniu, w rozwoju siebie.

Widząc, jakie zainteresowanie budzi malowanie żywicą, postanowiłem szkolić. Sam uczyłem się na własnych błędach, wnioskach, wielu kilogramach zmarnowanej żywicy, więc wiem, że samemu to nie jest prosta ścieżka. W 2019r. na warsztatach stacjonarnych przeszkoliłem 216 osób w całej Polsce! Jestem z tego powodu bardzo dumny! Ale też dostaję od Was wiele wiadomości “kiedy będziesz w mieście xxx?”, “czy uda się jeszcze znaleźć miejsce na jedną osobę na najbliższych warsztatach?”. Postanowiłem temu zaradzić dla Was – pełny kurs Online. Obszerna wiedza dostępna o każdej porze, w każdym miejscu