Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Chciałbym podzielić się z Tobą tajnikami tworzenia z żywicy poprzez kursy online. Wraz z Angeliką Lichotą (Ejko_art) przygotowaliśmy kompleksowe szkolenia z zywicy, które poprowadzą Cię od samych podstaw.

W ofercie znajdziesz kursy online, które przybliżą Ci techniki tworzenia różnorodnych projektów z wykorzystaniem żywicy epoksydowej. Będą to obrazy, stoliki, podkładki i specyficzne żywicowe wzory. Pragnę, abyś poczuł pewność siebie i umiejętności, by stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Nie tylko nauczymy Cię, jak tworzyć piękne rzeczy. Zdobędziesz wiedzę na temat bezpieczeństwa, rodzajów pigmentów i żywic, technik ich mieszania oraz sposobów unikania błędów. Twoja przygoda z tworzeniem z żywicy będzie pełna wsparcia, a ja będę tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić Ci niezbędną pomoc na każdym etapie.

Dołącz do zadowolonych kursantów i pozwól, abym przekazał Ci nie tylko umiejętności, ale także pasję do tworzenia z żywicy epoksydowej. Razem wyruszmy w fascynującą podróż w świat sztuki!

Koszyk
Scroll to Top