fbpx ...

Niech Sztuka Żywicy zagości także u Ciebie!

Sprawdź TEż aktualnie dostępne obrazy:

Nieskończona ilość możliwości obejmująca barwy, kształty i struktury sprawia, że twórczość plastyczna jest dla mnie każdego dnia nową przygodą. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem grafikiem, który odnalazł swoją drogę w artystycznym świecie. Lubię tworzyć, zmieniać, odkrywać nieodkryte. Malowanie obrazów daje mi do tego przestrzeń. Nie ma tu powtarzalności i nudy, bo sztuka to nieograniczona przestrzeń kreacyjna.

Czy tworzenie w tej strukturze zakotwiczy mnie na stałe – tego nie wiem. Wiem jednak na pewno, że obrazy z żywicy epoksydowej stały się moimi ulubionymi formami wyrazu. Są dla mnie nieskończoną bazą wyzwań artystycznych i pozwalają mi uwolnić zapał twórczy.

Powielanie i ujednolicanie wszelkich form artystycznych w sztuce zawsze budziło mój sprzeciw. Malowanie żywicą epoksydową daje mi poczucie sprawczości i tego, co w mojej opinii najistotniejsze – wolności. Przejrzyj galerię prac i zanurz się w moim świecie struktur i barw. Może znajdziesz tu inspirację twórczą, jakiej poszukiwałeś.

pozostańmy w kontakcie

Wszystkie dzieła są wyłączną własnością Pawła Kępy i są chronione prawem autorskim (nawet po zakupie). Obrazy, dzieła sztuki i zawartość tej witryny nie mogą być kopiowane, gromadzone ani wykorzystywane w celach osobistych lub zawodowych bez zgody Pawła Kępy. 

Copyright 2022 Sztuka Żywicy Paweł Kępa