fbpx

MALOWANIE ŻYWICĄ

WARSZTATY ONLINE

Nauczysz się jak malować żywicą we własnym domu!

To prostsze niż myślisz

 

KURS MALOWANIA ŻYWICĄ ONLINE

PEŁNA OFERTA

Nauczysz się

sposobów posługiwania się żywicą, doboru odpowiednich materiałów oraz trzech technik malowania.

Stworzysz

swoje pierwsze obrazy malowane żywicą i zrozumiesz jakich błędów należy unikać.

Uzyskasz

moje pełne wsparcie. Odpowiadam na wszystkie pojawiające się pytania i pomagam w razie wątpliwości.

Co obejmują warsztaty online?

Warsztaty to kompletny instruktaż malowania żywicą. Wszytko jest przedstawione w postaci przejrzystych filmów, które poprowadzą Cię krok po kroku. Staram się by materiał był prosty i zrozumiały, bez zbędnego gadania. Same potrzebne informacje!

Istotne dla mnie jest by to była kompleksowa wiedza, jak zrozumieć pracę żywicy, jak ją kontrolować. Dzięki temu stworzysz to co masz w głowie, wyrazisz swoje pomysły zamiast powielać poradniki. Zaczniesz malować! 🙂

Otrzymasz też dostęp do prywatnej grupy fb powarsztatowej, gdzie uczestnicy dzielą się doświadczeniami, pracami, pytaniami.

Dodatkowo dostaniesz stały kod rabatowy 5% do wykorzystania w sklepie Sztuka Żywicy

pigmenty
maluje

Czego się nauczę?

To bardzo kompleksowy kurs, który możesz przejść bez żadnego doświadczenia. Dzięki warsztatom nauczysz się jak namalować swoje pierwsze obrazy! Dodatkowo dowiesz się wszystkiego o żywicy, pigmentach, podkładach. Poznasz 3 różne techniki rozprowadzania żywicy, dzięki czemu łatwiej Ci będzie wyrazić siebie w swojej twórczości. Przedstawię Ci także jakich błędów unikać oraz na co szczególnie zwracać uwagę.

Po zakończonym kursie będziesz wiedzieć jak posługiwać się żywicą, jak zapanować nad wzorem, by obraz nie był dziełem przypadku. Opowiem Ci o tym wszystkim w prosty i zrozumiały sposób, na przykładach. Malowanie żywicą nigdy nie było łatwiejsze!

Często zadawane pytania

Kupiłem/kupiłam warsztaty, ale gdzie dostanę materiały do malowania?
Wszystkie potrzebne materiały tj. żywica, pigmenty, podkłady są dostępne u mnie (www.sztukazywicy.pl), w zakładce SKLEP.

Kiedy otrzymam zakupiony kurs?
Natychmiast po zakupie otrzymasz na maila dostęp do warsztatów.

Czy mogę malować w domu?
Tak! Wystarczy kawałek równej podłogi bądź stół. Podczas malowania polecam dobrze wentylowane pomieszczenia.

Czy wystawiasz faktury?
Tak, z Vat.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
Zapraszam do kontaktu – chętnie pomogę! pawel.kepa@sztukazywicy.pl


obrazmorze
pawelkepa

Kim jest Paweł Kępa?

Jestem 29-letnim grafikiem. Po 4 latach pracy w jednej z warszawskich korporacji, zdecydowałem się na pójście za pasją. Maluję obrazy żywicą! Spełniam się w tworzeniu, w wymyślaniu, w rozwoju siebie.

Widząc, jakie zainteresowanie budzi malowanie żywicą, postanowiłem szkolić. Sam uczyłem się na własnych błędach, wnioskach, wielu kilogramach zmarnowanej żywicy, więc wiem, że samemu to nie jest prosta ścieżka. W 2019r. na warsztatach stacjonarnych przeszkoliłem 216 osób w całej Polsce! Jestem z tego powodu bardzo dumny! Ale też dostaję od Was wiele wiadomości “kiedy będziesz w mieście xxx?”, “czy uda się jeszcze znaleźć miejsce na jedną osobę na najbliższych warsztatach?”. Postanowiłem temu zaradzić dla Was – pełny kurs Online. Obszerna wiedza dostępna o każdej porze, w każdym miejscu 🙂

Kilka opinii uczestników z warsztatów malowania żywicą:

Czym się różnią warsztaty ONLINE od stacjonarnych?

W skrócie – prawie NICZYM! Na warsztatach stacjonarnych przez pierwsze 1,5h prowadzę wykład, a następnie maluję 3 obrazy różnymi technikami i o nich opowiadam. Gdy skończę, przychodzi czas na uczestników którzy zaczynają swoją przygodę z żywicą! Każdy posiada materiały do namalowania 4 obrazów. W tym czasie chodzę po sali i doradzam, odpowiadam na pytania, podpowiadam.

Kupując warsztaty ONLINE otrzymujesz dokładnie tą samą dawkę wiedzy. Dodatkowo, dzięki materiałom w wersji wideo, możesz na spokojnie w domu obejrzeć materiał. Gdy coś będzie niejasne, zbyt dużo informacji na raz – zawsze możesz zatrzymać wideo, cofnąć i obejrzeć raz jeszcze. To jest ogromny plus dzięki któremu nic Ci nie umknie. Notujesz we własnym tempie, robisz przerwy kiedy chcesz, możesz przechodzić kurs kilkakrotnie. 

Jeśli chodzi o moją pomoc z trudniejszymi zagadnieniami, zawsze jestem do dyspozycji. Każdy uczestnik kursu otrzymuje również dostęp do zamkniętej grupy powarsztatowej na facebooku, gdzie można wymieniać się doświadczeniami.

Sprawdź jak wyglądają moje warsztaty...

...i skorzystaj z nich we własnym domu.

Jednorazowa opłata za udział w warsztatach:
390zł

Pakiet zawiera:

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Napisz do mnie - chętnie odpowiem! Zadawanie pytań do niczego nie zobowiązuje.

Wszystkie dzieła są wyłączną własnością Pawła Kępy i są chronione prawem autorskim (nawet po zakupie). Obrazy, dzieła sztuki i zawartość tej witryny nie mogą być kopiowane, gromadzone ani wykorzystywane w celach osobistych lub zawodowych bez zgody Pawła Kępy © 2017-2020 Sztuka Żywicy