fbpx

kurs online:

MALOWANIE ŻYWICĄ -
TO PROSTE!

Stań się żywicowym artystą jeszcze dziś!

DLA KOGO
JEST TEN KURS?

DLA KOGO?

kurs skierowany jest do osób, które po raz pierwszy spotykają się z żywicą epoksydową lub rozpoczęły swoją przygodę ale mają dużo pytań. Jest odpowiedni zarówno do osób, które interesują się twórczością plastyczną, jak i do kompletnych amatorów bez zdolności manualnych.

O KURSIE

na kursie zapoznasz się z wyjątkową sztuką malarstwa w żywicy epoksydowej. Pod  okiem Angeliki dowiesz się jak używać wszystkich narzędzi i różnych rodzajów barwników aby stworzyć niepowtarzalne kolorowe wzory na podkładkach i obrazach.

CO CI DA KURS ONLINE?

kurs ukończysz z wiedzą, która pozwoli Ci na samodzielną pracę z żywicą. Poza tym sam kurs jest też świetnym sposobem na odpoczynek i oderwanie się od codziennych obowiązków.

CO ZAWIERA KURs?

Część pierwsza TEORIA:

Część DRUGA PRAKTYKA:

DODATKI PDF:

Kurs to ponad 2,5h materiału wideo + dodatki w pdf!

Przykładowa lekcja

O PROWADZĄCEJ

Kurs online malowania żywicą prowadzi Angelika Lichota. Jej przygoda z żywicą rozpoczęła się w pandemicznym roku 2020 i trwa nieprzerwanie do dziś.
W grudniu 2021 roku rzuciła etat i otworzyła swoją firmę EJKO ART i była to jedna z najtrudniejszych ale i najlepszych decyzji jakie podjęła! Na co dzień głównie wykonuje obrazy, ręcznie malowane stoliki z żywicy i prowadzi warsztaty dla osób początkujących oraz zaawansowanych. Od roku 2021 roku przeprowadziła ich kilkadziesiąt a nowo zdobytą wiedzą może się cieszyć ponad 300 osób! Kocha szkolenia zarówno osób które nigdy nie miały do czynienia z artystycznym światem jak i te które już w nim raczkują. Uwaga! Zaraża pasją i pozytywną energią! Zapraszam na kurs online, jak i na warsztaty stacjonarne w Warszawie.
Więcej informacji o Angeli, o jej twórczości i o warsztatach dowiesz się na instagramie @Ejko_art

 

Dołącz do grona
zadowolonych klientów!

Paweł Kępa - Polecam!

Angelika zrobiła świetny materiał instruktażowy! Sam chętnie bym 6 lat temu obejrzał taki kurs, by uniknąć wielu błędów i zmarnowanych kilogramów żywicy. Każdy znajdzie coś dla siebie – od pełnych podstaw w teorii, jak BHP, rodzaje żywic, pigmentów, poprzez malowanie podkładek, tac, obrazów. Znajdziesz tu także takie nietypowe porady jak oczyszczanie prac lub jak poprawnie mieszać żywicę, co jest dość częstym problemem dla początkujących. W pełni mogę zarekomendować ten materiał!

ZAMÓW KURS ONLINE TERAZ

KURS ONLINE

790zł

390zł

Najczęstsze
Pytania

Linki do pobrania materiałów kursu online są wysyłane półautomatycznie, przez co może to potrwać 1-8h (zazwyczaj staram się szybko to robić 🙂 )

Tak! Faktury VAT są wystawiane do każdego zamówienia.

Materiały pobierasz bezpośrednio z serwera na swój dysk – masz do nich nieograniczany dostęp. Lecz pamiętaj, dalsze udostępnianie materiałów jest zabronione i podlega odpowiedzialności.

Możesz się skontaktować ze mną bądź Angeliką 🙂

Paweł Kępa – pawel.kepa@sztukazywicy.pl, Instagram: sztukazywicy.pawelkepa

Angelika Lichota – lichotaangelika@gmail.com, Instagrarm: ejko_art

pozostańmy w kontakcie

Wszystkie dzieła są wyłączną własnością Pawła Kępy i są chronione prawem autorskim (nawet po zakupie). Obrazy, dzieła sztuki i zawartość tej witryny nie mogą być kopiowane, gromadzone ani wykorzystywane w celach osobistych lub zawodowych bez zgody Pawła Kępy. 

Copyright 2022 Sztuka Żywicy Paweł Kępa