StronaGłówna


Facebook


Instagram
Facebook


InstagramOdwiedź sklep

sztukazywicy head

Po latach tworzenia “tak jak reszta”, w żywicy epoksydowej znalazłem wszystko, czego do tej pory poszukiwałem.

Wejdź do mojego abstrakcyjnego świata barw i zakochaj się w nim tak, jak ja!

Bestsellery SztukaŻywicy

Sklep z artykułami do malowania żywicą – Sztuka Żywicy

Kim jestem?

Od zawsze pasjonowała mnie sztuka. Mnogość nurtów i styli w tej dziedzinie jest ogromna. Jeśli, tak jak ja, jesteś miłośnikiem artystycznej formy wyrazu i chciałbyś tworzyć coś niebanalnego, to wiele nas łączy. Malowanie żywicą dało mi ogromne możliwości rozwoju. Chcesz spróbować swoich sił na tym polu? W moim sklepie plastycznym znajdziesz wszystkie niezbędne materiały twórcze.

Kochasz wnętrza i lubisz je zmieniać i uatrakcyjniać? Zapewniam Cię, że własnoręcznie wykonane obrazy wzbudzą zainteresowanie Twoich gości. Teraz sklep plastyczny, w którym możesz nabyć profesjonalne materiały do malowania obrazów jest dostępny online. Nie musisz biegać po mieście, szukać miejsc parkingowych i stać w kolejkach – od udanych zakupów dzieli Cię kilka kliknięć.

Zacznijmy od podstaw

Wybór właściwego tworzywa do obróbki jest trudny. Z własnego doświadczenia wiem, że najlepsze efekty przynosi stosowanie żywicy epoksydowej. Mój sklep plastyczny ma w swojej ofercie 3 rodzaje tych żywic. Wykorzystując je uzyskasz tworzywo sztuczne, które nie będzie się topiło i rozpuszczało. Dzięki temu Twój obraz z żywicy będzie bardzo trwały.

Materiały do malowania – to Ci się przyda!

Bez podstawowych akcesoriów trudno rozpocząć tę niezwykłą przygodę. Wśród dostępnych w tym sklepie plastycznym materiałów do malowania znajdziesz, m.in:
– pigmenty,
– tusze,
– pasty pro,
– brokaty,
– żywicę,
– formy silikonowe.

Może to być dla Ciebie zaskakujące, ale uwierz mi – bez tych bazowych produktów tworzenie obrazów nie będzie efektywne. Spróbuj, a przekonasz się, że nadadzą one Twoim pracom niepowtarzalny charakter.

Twoje dekoracje w aranżacji salonu

Zapewne wiesz, że ozdoby dodają pomieszczeniom klimatu. Obecnym trendem wnętrzarskim są tace i podstawki wykonane z żywicy. Formy z silikonu addycyjnego przeznaczone do wykonywania odlewów, są dostępne dla Ciebie w moim sklepie plastycznym. Lubisz zaskakujące połączenia materiałów – wkomponuj w obraz kruszone szkła, brokat, mieniące paski. Lśniące i błyszczące produkty, przydadzą Ci się także do malowania. Zatem: do dzieła!

OSTATNIO NA BLOGU

pozostańmy w kontakcie


Envelope


Facebook


Instagram

Wszystkie dzieła są wyłączną własnością Pawła Kępy i są chronione prawem autorskim (nawet po zakupie). Obrazy, dzieła sztuki i zawartość tej witryny nie mogą być kopiowane, gromadzone ani wykorzystywane w celach osobistych lub zawodowych bez zgody Pawła Kępy. 

Copyright 2022 Sztuka Żywicy Paweł Kępa

Koszyk
Scroll to Top