fbpx

Uwolnij swoją głowę

Zapisz się na najbliższe warsztaty

WARSZTATY STACJONARNE JUŻ RUSZYŁY!

WARSZAWA, 13 listopad

Uwolnij swoją głowę
Pozostało wolnych miejsc

Bez zbędnego gadania

WARSZTATY GRUPOWE

Chcesz poznać technikę malowania żywicą?
Zapraszam na warsztaty!

Co oferuję na szkoleniu:

  • skupię się wyłącznie na praktycznych zagadnieniach,
  • dostaniesz materiały tj żywica, pigmenty (w proszku/paście), waga, dodatkowe akcesoria,
  • namalujesz 4 obrazy, zapoznaną techniką i „efektami”,
  • posiądziesz wiedzę i praktykę z zakresu malowania żywicą,
  • otrzymasz certyfikat świadczący o ukończeniu kursu,

Podczas warsztatów przedstawię Ci kompleksową wiedzę, do zastosowania od zaraz. Przeprowadzę Cię przez drogę od pomysłu, który masz w głowie, przez niezbędną teorię i przygotowanie praktyczne, kończąc na trzech obrazach, gotowych do pokazania światu, które to Ty namalujesz!

Przebieg szkolenia:

  • w pierwszym etapie omówię wszelkie narzędzia, produkty które będą nam potrzebne do malowania. Opowiem o wszelkich istotnych, praktycznych rzeczach na które można się natknąć,
  • namaluje pokazowo 3 obrazy z zastosowaniem różnych technik rozprowadzania żywicy, rozlewania, nakładania, mieszania/odmierzania proporcji. Specjalnie będę pokazywał błędy i sytuacje które mogą się zdarzyć podczas malowania,
  • w ostatniej części Ty, jako uczestnik będziesz tworzył! Na podstawie zaprezentowanych wcześniej porad i technik – wykonasz swoje 4, niepowtarzalne obrazy, format 30x40cm
  • na każdym z etapów będę odpowiadał na wszelkie nurtujące pytania

Na bieżąco pomagam przy każdym kroku malowania. Warsztaty trwają około 6-7h (aż każdy uczestnik namaluje swoje 4 obrazy, wyczerpie wszelkie pytania…i zje ciepły obiad)

Ucz się
Ucz się

posługiwania się żywicą na wiele sposobów, doboru odpowiednich materiałów oraz podstawowych technik malowania

Twórz
Twórz

zachwycające obrazy namalowane żywicą epoksydową i dowiedz się jak unikać popularnych błedów początkującego

Pytaj
Pytaj

każdy kursant otrzymuje moje pełne wsparcie oraz odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości oraz dostęp zamkniętej grupy na facebooku

Uczestniczyłam na warsztatach w Katowicach, fajna atmosfera, miło spędzony czas, Pan Paweł jako prowadzący spisał się super, wiedza przekazana przekazana szybko i konkretnie a zajęcia praktyczne to sama przyjemność , dostaliśmy materiały i pod czujnym okiem próbowaliśmy własnych sił w tym jakże cudownym procederze ???? polecam wszystkim!
Katarzyna G.
Nigdy wcześniej nie miałam styczności z żywicą, ale stwierdziłam - czemu nie? I tak odkryłam nowy sposób na kreatywne spędzanie czasu, który przynosi przepiękne rezultaty. ❤ Polecam serdecznie warsztaty Pawła zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym.
Natalia G.
Moja pierwsza stycznosc z zywica byla na warsztatach w Krakowie.. Musze przyznac,ze nie jest to takie łatwe niz myslalam...Zeby stworzyc cos naprawde fajnego potrzeba cwiczen .Goraco polecam warsztaty zeby nabyć wiedzy co do zywicy i technik malowania. Atmosfera bardzo fajna jak i podejscie Pawla do uczestników. Pozdrawiam????
Izabela S.
Cześć moja historia związana z żywicą wyglądała tak że dostałem voucher od mojeg syna Kamila który wieży w moją duszę artystyczną i tak znalazłem się na warsztach u Pawła we Wrocławiu po tym szkoleniu mam wybuch pomysłów i dotarło do mnie że to jest to,tak że Pawle dzięki za wszczepienie mi tej formy sztuki. Pozdrawiam wszystkich z warsztatów ????????????
Robert R.

Kim jestem?

Cześć, jestem Paweł!

30-letni grafik, malarz z zamiłowania, lubiący eksperymentować z różnymi stylami i technikami.

Swoje przygody z nietypowymi formami sztuki zaczynałem od pirografii – artystycznego wypalania w drewnie. Były to głównie portrety, tablice, szyldy. Coś nowego, coś innego, samo poznawanie sprawiało dużo radości. Jednak po kilku latach się “wypaliłem” w tej dziedzinie. Zacząłem szukać czegoś nowego, czegoś dla mnie. W żywicy epoksydowej znalazłem wszystko, czego do tej pory poszukiwałem. Nieograniczone możliwości tworzenia abstrakcyjnych projektów, dostępność całej palety barw, bardzo duża wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz ich oryginalność pobudzającą wyobraźnie. Każda praca jest inna, ma w sobie coś niezwykłego.

Początki nie były łatwe. W Polsce temat żywicy dopiero raczkuje. Była to głównie długa nauka na własnych błędach i obserwacjach. I w tej chwili jestem dumny z tego, jak opanowałem tą technikę. Wciąż staram się rozwijać, dodawać nowe rzeczy, próbować, udoskonalać swoje pracę. I to najbardziej mi się podoba – rozwój w tej nieograniczonej dziedzinie sztuki!