fbpx

Trochę więcej o obrazach z żywicy…

Od wielu lat tworzę obrazy przy użyciu żywicy epoksydowej. Jest to materiał syntetyczny, pozwalający tworzyć trwałe, nierozpuszczalne, odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne grafiki. Zastosowanie tak nietypowego materiału sprawia, że obrazy są nie tylko unikatowe, ale wyróżniają się najwyższą estetyką wykonania – m.in. otrzymują wykończenie w pełnym połysku, niespotykane w innych technikach malarskich. Obrazy z żywicy idealnie nadają się do nowoczesnych, stylowych wnętrz. Zapraszam do obejrzenia prac w GALERII.

Obrazy wykonane żywicą epoksydową to oryginalne i autorskie spojrzenie na malarstwo. Dodają wnętrzom charakteru, są również dowodem na dobry smak i odwaga ich nabywcy. Fakt, że obrazy tworzone są na zamówienie, sprawia że każdy z nich jest wyjątkowy, niepowtarzalny i może być wykonany zgodnie z życzeniem klienta.

Państwo również mogą stać się właścicielem takiego obrazu, który:
-może mieć dowolny format,
-będzie wykonany na trwałym podkładzie malarskim,
-zostanie wykończony na wysoki połysk,
-otrzyma dowolną kolorystykę i abstrakcyjny projekt,
-posiada zawieszki – jest gotowy do powieszenia,
-zostanie wykonany przy użyciu najwyższej jakości żywic epoksydowych,
-jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Jak zamówić obraz? Sprawdź tu

Chcesz wiedzieć o nowych obrazach, o promocjach?

zapisz się do newslettera by być na bieżąco

pozostańmy w kontakcie

Wszystkie dzieła są wyłączną własnością Pawła Kępy i są chronione prawem autorskim (nawet po zakupie). Obrazy, dzieła sztuki i zawartość tej witryny nie mogą być kopiowane, gromadzone ani wykorzystywane w celach osobistych lub zawodowych bez zgody Pawła Kępy.